O nás

Budova VTC a.s.

Historie a současnost

Firma VTC byla založena v roce 1990, kdy V.Vacek a J.Tichý začali spolupodnikat ve sdružení „VTC, velkoobchod textilní galanterií“. Od prvopočátku byl zvolen v té době málo obvyklý způsob nabídky zboží a konkrétní obchodní nabídka se tedy realizovala přímo na místě u zájemce. Z důvodu rozsáhlosti sortimentu byla ovšem nabídka výrobků předkládána pomocí katalogů a tento způsob je praktikován dodnes.

Jedním z důležitých zlomů bylo v historii firmy zakoupení objektu s pozemkem v centru města Uničova v r.1994. Zajištěním vhodných skladových a kancelářských prostor došlo k mohutnému rozvoji firmy a k zavedení adjustačního oddělení. Dalším mezníkem byl v roce 1998 převod stávajícího sdružení VTC- Vacek a Tichý na VTC, a.s. a jedinými akcionáři se stali opět pánové Vacek a Tichý.

Sortiment


V současné době čítá základní sortiment nabízených výrobků cca 5.500 položek a to bez barev a dezénů. Objednané zboží odchází zákazníkům prostřednictvím přepravní firmy PPL s dodáním do 24 hodin. Zboží je zasíláno bezplatně, VTC, a.s. neúčtuje poštovné, balné ani obaly a ceny výrobků udávané zákazníkům jsou tedy prosty jakéhokoliv dalšího navýšení (výjimkou jsou objednávky do 2000,-Kč bez DPH, kdy je účtováno přepravné či doběrečné dle Obchodních podmínek).

VTC, a.s. dodává zboží do celé ČR a SR a oslovuje především kamenné obchody textilní galanterií. Služeb však též využívá celá řada výrobců a zpracovatelů ať již ošacení, nábytku, obuvi či jiných výrobků. Velký podíl na obratu má neustále se rozvíjející import a export. VTC, a.s. dováží zboží např. ze Slovenska, z Polska, ale také z Velké Británie, Turecka, Španělska, Švýcarska nebo Itálie. Naopak zboží je vyváženo do celé EU i mimo ni, např. USA. 

K základním atributům firmy VTC, a.s., Uničov patří serióznost v obchodním styku, poctivost, solventnost a pracovitost. O tom, že se daří tyto vlastnosti dlouhodobě udržovat, svědčí dnes již 34 let existence firmy a vynikající obchodní spolupráce jak s dodavateli, tak s odběrateli.

Heslo „STAŇTE SE NAŠIMI PARTNERY - JSME TU PRO VÁS“, které vzniklo v začátcích firmy, je tak důsledně naplňováno.

Nahrávám… Prosím čekejte