Kategórie

Tkaniny na potlač(1 - 1 z 1)

V ponuke máme špeciálnu bavlnenú tkaninu od firmy Prym, určenú pre potlač na akékoľvek atramentovej tlačiarni a následné prišitie. Po zaschnutí je prateľná – atrament je fixovaný vďaka špeciálnemu roztoku, ktorým je látka napustená.

Návod k použití: (česky)

  • Vyberte a upravte si obrázek ve Vašem počítači.
  • Proveďte tiskovou zkoušku na obyčejný papír. Barvy monitoru totiž nemusí být úplně stejné s barvami tisku. Stejně tak pro tisk promyslete umístění obrázku na stránce, aby jste byli spokojení.
  • Vložte speciální bavlněný list do tiskárny tak, aby se tisk uskutečnil na stranu plátna. Pokud se při okraji arch trochu třepí (přirozená vlastnost jednoduché plátnové vazby), nitku netahejte, aby jste neporušili strukturu bavlněné látky. Odstříhněte nebo odřízněte opatrně řezákem.
  • Zvolte nastavení tisku na nejvyšší kvalitu, výběr papíru k tisku zvolte „plain paper“.
  • Vytiskněte, nechejte ve vodorovné poloze cca 2 minuty zaschnout.
  • Odlepte bavlněnou vrstvu od podkladového nosiče.
  • Plátno je napuštěno speciálním roztokem, který přijme rovnoměrně v celé ploše určité množství inkoustu Vaší tiskárny. Zůstane-li po dvou minutách od tisku nějaká kapka na povrchu, už se nevsákne. V návodu je přímo napsáno, aby jste pustili slabý proud studené vody a pod takto stejným přísunem vody opláchli místo bez kroucení či ždímání látky… Nechte uschnout ve vodorovné poloze.
  • Naprosto suché plátno je pak připraveno k zašití do Vaší práce.
Tkanina kreatívna pre potlač na PC
 611930 N
 1    bal
 100% Pima bavlna
- nedefinována
č. karty: 39431

Tkanina kreatívna pre potlač na PC

Kreatívna tkanina určená pre potlač na akejkoľvek bežnej atramentovej PC tlačiarni. Tkaninu potlačíte ľubovoľným motívom, odstránite nosný papier a môžete šiť. Tkaninu možno prať do 30 ° C. Obsah 5 x A4. Japonský produkt, cena za 1 balenie.

Cena výrobku sa zobrazí až po prihlásení. Prosím registrujte sa, alebo prihláste.
Internetový obchod vtc.cz používa cookies a ďalšie technológie pre zjednodušenie a spríjemnenie vášho nakupovania.
Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie. viac informácií
Nahrávam… Prosím čakajte